עורך דין תאונות דרכים

תאונות הדרכים בישראל הם עניין שדובר וידובר בו רבות, מדי שנה נהרגים מאות אנשים בכבישים מסיבות שונות, רובן נוגעות לחוסר תשומת לב, חוסר ריכוז או עבירה על החוק. ייצוג ע"י עורך דין תאונות דרכים יבטיח את פיצוי הולם וראוי לנזקים שנגרמו לכם!

תאונות הדרכים בישראל הם עניין שדובר וידובר בו רבות, מדי שנה נהרגים ונפצעים בנזקי גוף מאות אנשים בכבישים מסיבות שונות, רובן נוגעות לחוסר תשומת לב, חוסר ריכוז או עבירה על החוק כמו דיבור בסלולרי במהלך הנהיגה, חציית צומת באדום, אי עצירה בתמרור עצור ועוד.

תאונות דרכים

נפגעת בתאונה? פנה אל עורך דין תאונות דרכים

חשוב לציין כי במקרה של תאונה בניגוד לתביעות נזיקין אחרות, לשני הצדדים כדאי מאד לקחת עורך דין תאונות דרכים, ישנם מקרים מורכבים כדוגמת תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה, או סוגיות שהאשמה בהם אינה ברורה, ויעוץ והכוונה מתאימים עשויים למקסם את סכום הפיצוי בנוסף חברות הביטוח מעדיפות לסגור תיקים ללא עורך דין מכיוון שסכום הפיצוי הוא נמוך יותר, במקרים מורכבים יותר ברור שכדי לקחת עורך דין מכיוון שהטיפול אורך זמן רב ומושקעת בהם עבודה רבה, איסוף ראיות, ביקור בבתי משפט וכו'.

כיצד לפעול בעת תאונת דרכים עם נפגעים?

  1. המתינו במקום (בזירה) עד להגעתם של כוחות המשטרה וההצלה
  2. אם יש באפשרותכם, צלמו היטב את זירת האירוע ואת כלי הרחב המעורבים
  3. סמנו עדים פוטנציאלים שנכחו במקום בעת התאונה ורישמו את פרטיהם
  4. במידה וקבלתם טיפול רפואי הן בזירה והן בבית החולים, שימרו את כל הקבלות והמסמכים הרפואיים
  5. ניהול מעקב על הפסדת ימי עבודה וההוצאות כלכליות נוספות
  6. התייעצו בהקדם עם עורך דין מומחה בתחום, אלי ימיני 08-9713712

קראו עוד על מה עושים בעת תאונות דרכים עם נפגעים בקישור הבא:

ליווי מול הגורמים השונים בהם ביטוח לאומי

במהלך הטיפול בתיק מלווה עורך דין תאונות דרכים את הלקוח שלו לכל וועדה ולכל פגישה. עורך הדין "שומר" על הלקוח מנפילה לבורות מהם הוא יכול רק להיפגע ואף להפסיד את התביעה כולה. עורך הדין מנחה את הלקוח, דואג שיגיע נמוכן לכל שאלה במשפט או בוועדה רפואית בביטוח לאומי למשל, כמו כן הוא דואג לאיסוף כל החומרים והראיות לנזק קיים, לטיפול בניירת ומסמכים ולהעברתם לגופים הנדרשים לכך לאורך תקופת הטיפול בתיק ועוד.

מיצוי זכויות

ללא ייצוג של מתאים אתם עלולים להפסיד את הזכויות המגיעות לכם, את גובה הפיצויי לנזק שנגרם לכך וכן הלאה. בבתי המשפט מתייחסים ברצינות גדולה יותר למי שמגיע מיוצג על ידי עורך דין, רובנו לא יודעים להתנהל במצבים כאלו ולטעון את הטענות הנכונות והמדויקות ביותר, דבר שעורך הדין שלנו עושה בצורה מקצועית וטובה

את מי תובעים?

למעשה עורך הדין תובע בסופו של דבר את חברת הביטוח של האדם שפגע, בהתנהלות מול גורמי חברת ביטוח ישנה מידה לא מוסטלת של סיזיפיות והתעקשות על מנת שיוכלו לשלם את הסכום הקטן ביותר לפיצוי על הנזק, חברת הביטוח דואגת לעצמה היטב, דאגו גם לעצמכם. אל תתפשרו על עורך דין שאינו מומחה לתחום אלא בחרו עורך דין תאונות דרכים מקצועי, בעל ניסיון רב ומוניטין של הצלחה שילווה אתכם בתהליך המורכב הזה בדרך למלוא הפיצוי. במקרה שמדובר בתביעה גם על קצבת נכות חפשו עורך דין המתמחה גם בביטוח לאומי.

יש לכם שאלה? בעיה? מלאו פרטים ומיד נחזור:
הייעוץ עלינו!