עורך דין תאונות דרכים

תאונות הדרכים בישראל הם עניין שדובר וידובר בו רבות, מדי שנה נהרגים מאות אנשים בכבישים מסיבות שונות, רובן נוגעות לחוסר תשומת לב, חוסר ריכוז או עבירה על החוק (דיבור בסלולרי במהלך הנהיגה, חציית צומת באדום, אי עצירה בעצור ועוד ועוד).

לצערנו קורה לא פעם שתאונות הדרכים גורמות לפגיעה קשה בגוף ובנפש, הצלקות הללו נותרות לאורך כל החיים וגורמות לעגומת נפש רבה ולעתים אף לצורך בסיוע רפואי רב. אנשים שעברו תאונת דרכים ונותרו פגועים או חוו פגיעה שהורידה את איכות חייהם לתקופה מסוימת או קבועה זכאים לקבל פיצוי מחברת ביטוח החובה של הרכב שנפגע ואם מדובר בתאונת עבודה, גם מהמוסד לביטוח לאומי

נפגעת? פנה אל עורך דין תאונות דרכים

חשוב לציין כי במקרה של תאונות דרכים בניגוד לתביעות נזיקין אחרות, לשני הצדדים כדאי מאד לקחת עורך דין תאונות דרכים, חברות הביטוח מעדיפות לסגור תיקים ללא עורך דין מכיוון שסכום הפיצוי הוא נמוך יותר, במקרים מורכבים יותר ברור שכדי לקחת עורך דין מכיוון שהטיפול אורך זמן רב ומושקעת בהם עבודה רבה, איסוף ראיות, ביקור בבתי משפט וכו'.

משרד עורכי דין

ליווי מול הגורמים השונים בהם ביטוח לאומי

במהלך הטיפול בתיק מלווה עורך דין תאונות דרכים את הלקוח שלו לכל וועדה ולכל פגישה. עורך הדין "שומר" על הלקוח מנפילה לבורות מהם הוא יכול רק להיפגע ואף להפסיד את התביעה כולה. עורך הדין מנחה את הלקוח, דואג שיגיע נמוכן לכל שאלה במשפט או בוועדה רפואית בביטוח לאומי למשל, כמו כן הוא דואג לאיסוף כל החומרים והראיות לנזק קיים, לטיפול בניירת ומסמכים ולהעברתם לגופים הנדרשים לכך לאורך תקופת הטיפול בתיק ועוד.

ללא ייצוג של עורך דין אתם עלולים להפסיד את הזכויות המגיעות לכם, את גובה הפיצויי לנזק שנגרם לכך וכן הלאה. בבתי המשפט מתייחסים ברצינות גדולה יותר למי שמגיע מיוצג על ידי עורך דין, רובנו לא יודעים להתנהל במצבים כאלו ולטעון את הטענות הנכונות והמדויקות ביותר, דבר שעורך הדין שלנו עושה בצורה מקצועית וטובה

למעשה עורך הדין תובע בסופו של דבר את חברת הביטוח של האדם שפגע, בהתנהלות מול גורמי חברת ביטוח ישנה מידה לא מוסטלת של סיזיפיות והתעקשות על מנת שיוכלו לשלם את הסכום הקטן ביותר לפיצוי על הנזק, חברת הביטוח דואגת לעצמה היטב, דאגו גם לעצמכם. אל תתפשרו על עורך דין שאינו מומחה לתחום אלא בחרו עורך דין תאונות דרכים מקצועי, בעל ניסיון רב ומוניטין של הצלחה שילווה אתכם בתהליך המורכב הזה בדרך למלוא הפיצוי. במקרה שמדובר בתביעה גם על קצבת נכות חפשו עורך דין המתמחה גם בביטוח לאומי.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן