עורך דין נזקי גוף

עורך דין נזקי גוף נצרך במקרים רבים למשל מהרגע שיצאתם מהבית ועד החזרה אליו יכולים להתרחש אירועים רבים, על רובם אין לנו שליטה, המציאות המצערת מגלה כי פעמים רבות, בשל חוסר תשומת לב של אדם אחר או בשל פגם טכני כלשהו אנו נקלעים לסיטואציה בה אנו חווים נזק גופני, זה יכול לקרות בנפילה ממדרכה שבורה באמצע הרחוב או בשל פגיעה במעבר חצייה מרוכב קטנוע שדעתו הוסחה. אנו יכולים לעלות מדרגות בעבודה ולפתע להחליק בלי התראה. הכל יכול לקרות, בסופו של דבר מה שחשוב הוא כמובן הטיפול המקצועי במקרה וקבלת מלוא הפיצוי.

נזקי גוף

נפלת או נפצעת כתוצאה ממפגע? עורך דין נזקי גוף לשירותכם

  1. חשוב מאוד לתעד בעזרת מצלמה את המפגע בסמוך לאירוע.
  2. קבלתם טיפול רפואי במקום או בבית החולים? תדאגו לקבל העתקים מכל המסמכים והרישומים המבוצעים ע"י הצוותים הרפואיים.
  3. במידה והיו עדים בשטח לתאונה  חשוב מאוד לפנות לקבל את פרטיהם, יתכן ותזדקקו לכך בעתיד.
  4. המקרה קרה בשטח באחריות שלטון מקומי? פנו מיד למוקד העירוני הרלוונטי, דווחו על המפגע ובקשו לתקן אותו, חשוב מאוד לתעד את השיחה.
  5. פנו מיד לייעוץ עם עורך דין נזקי גוף אלי ימיני 08-9713712

כיצד מחושבים הפיצויים בנזקי גוף? לחצו כאן למידע המלא

במידה ואתם חווים כאבים עזים, או במקרה שנזקקתם לפינוי באמצעות אמבולנס, וכמובן שבמידה וטופלתם לאורך כמה ימים ואושפזתם לשם כך בבית החולים. כמו כן במידה וישנה פגיעה קבועה הגורמת לירידה בתנועה או בתפקוד הפיזי. הנזק הגופני יכול להתבטא גם במצוקה או חרדה נפשית. אנשים רבים חווים טראומה של ממש בעקבות פגיעה במקום העבודה, בעקבות רשלנות רפואית ואפילו מנפילה במקום הומה או ברחוב ולאחר מכן נזקקים לטיפולים ארוכי טווח וחווים משבר נפשי הפוגע בתפקודם. גם להם מגיע טיפול מקצועי שיזכה אותם במלוא הפיצוי.

מתי הנפילה שלכם הופכת לנזק גופני שאפשר וחשוב לתבוע

במקרה ונפגעתם אתם חייבים ליצור קשר עם עורך דין נזקי גוף, מדובר באיש מקצוע שיוכל להנחות אתכם לאורך כל הדרך לעשות את הצעדים הנכונים ולוודא כי ידכם על הדופק בכל הקשור לניהול התיק אל מול גורמים ורשויות שונות. למשל חשוב ביותר הגירסה הראשונה שניתנה לנסיבות התאונה ולכן כדי להיוועץ עם עורך דין המתמחה בנזקי גוף מיד לאחר התאונה.

אל תתפשרו על קרוב משפחה שעוסק כעורך דין אך אינו מתמחה בנזקי גוף, טעויות מעין אלו הן שגורמות לאנשים רבים להחמיץ את הפיצוי המגיע להם על פי חוק, רק בשל אי ידיעת והכרת התחום. מלבד זאת מומלץ שלא תעשו זאת בעצמכם, טיפול עצמאי בתיק של נזקי גוף עלול להתפספס בקלות רבה מאד, מדובר בניהול מערכה סיזיפית למדי מול גורמים קשים וחזקים (עיריות, מנהלות עובדים, רשויות חוק ועוד,) אל מול הנפגע על מנת שיוותר על התביעה,

מה חשוב לזכור ולעשות

חשוב מאד לאסוף את כל הראיות האפשריות כבר מן השלב הראשון. במידה ויש באפשרותכם לצלם או להקליט את שאירע לאחר הפגיעה עצמה, או להשיג תיעוד מצולם בווידאו או סטילס של האירוע בזמן אמת (מצלמות עסק, מצלמות רחוב, עוברי אורח וכו') עשו זאת. כמו כן, במידה וקיבלתם טיפול רפואי כלשהו, שמרו על הניירת ובעיקר על סיכום הטיפול, צילומי הרנטגן, תוצאות הבדיקות ועוד. את כל המידע הזה הביאו אתכם אל עורך דין נזקי גוף שיוכל לשכלל אותו אל תוך התביעה עצמה. טיפול מקצועי יניב תוצאות ללא ספק.

יש לכם שאלה? בעיה? מלאו פרטים ומיד נחזור:
הייעוץ עלינו!