ייעוץ וייצוג בעסקאות נדל"ן

עסקאות נדלן הן עניין מורכב ומשמעותי, לעתים העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר בחיו של זוג צעיר ולעתים צעד אחד מבין צעדים להתקדמות ורווחה כלכלית. בשלב זה חשוב ליווי מקצועי ואישי של עורך דין מקרקעין שיצעד אתיכם יד ביד לעבר הנכס. בנוסף עסקאות נדלן טומנות בחובן כסף רב, כדאי להיעזר בעו"ד מקרקעין מנוסה ומקצועי כדי לקבל את המירב עבור כספכם.

משרד עורך דין ונוטריון במודיעין אלי ימני מהמובילים והמנוסים בתחום המקרקעין, בטיפול משפטי של מכירה, השכרה והעברת נדלן. משרדנו עוסק בין היתר במכירת קרקעות, מכירה והשכרת מבני מגורים, חדשים מקבלן או יד שנייה, מכירה או השכרה של משרדים או חנויות, ייצוג ותיווך במשא ומתן של פינויי בינוי ותמ"א 38, רכישת מקרקעין בהליך של כינוס נכסים, פירוק בשיתוף מקרקעין ועסקאות קומבינציה.

ליווי וייצוג בכל שלבי העסיקה. החל משלב משא ומתן, בחינת הנכס בצורה מדוקדקת, סיוע פרוצדורלי בהליך לקיחת המשכנתה, בחינת היבטי המיסוי (אם יש) תוך בחינת הצעדים העתידיים, גיבוש חוזה מיטבי ללקוחותינו, העברת זכויות הנכס וייצוג בפני הגופים הרלוונטיים. כל התהליך נעשה בשיתוף הלקוח, קשר פתוח ובגובה העיניים, נאמנות ומקצועיות וטיפול מסור בכל עניין. במהלך הדרך חשוב נבחן בעין מקצועית ומנוסה את הנכס, פרטי העסקה, החוזה ואת הצדדים בעסקה כדי להימנע ממהמורות ולצלוח את דרכנו בהצלחה.

יש לכם שאלה? בעיה? מלאו פרטים ומיד נחזור:
הייעוץ עלינו!