נוטריון במודיעין אלי ימיני

עו"ד אלי ימיני נוטריון במודיעין ותיק מנוסה ובקיא היטב במלוי יפוי הכוח הנדרשים על ידי הבנקים למשכנתאות ועל ידי החברות המשכנות וכן אישורי העתק של תעודות מקוריות. השירות הנוטריוני עליו להיות מהיר, זמין ומיידי. משרדנו זמין ברוב שעות היממה, ומכין את האישורים הנדרשים במקום וללא זמן המתנה. ניתן לתאם מיידית.
המשרד מתמחה גם בהכנת אישורי אפוסטיל עבור המדינות השונות בחו"ל.

התעריף הינו תעריף שנקבע ע"י משרד המשפטים, אישור של יחיד החותם עולה 196 ש"ח , אישור של זוג החותם עולה 2 כפול 4.

שירותי נוטריון

שירותי נוטריון במודיעין

שירותיו של נוטריון נדרשים כאשר יש צורך באימות, אישור, תיעוד או עריכה של מסמכים משפטיים. העובדה שישנה חתימה של נוטריון על המסמך מאפשרת לבית המשפט להכיר באמיתות של המסמך ולדעת האם האדם אשר חתם על המסמך עשה זאת באמת מרצונו ולא תחת כפיה או איום מכל סוג. ברגע שהמסמך חתום ומאושר על ידי נוטריון ניתן להציגו בבית המשפט, להציגו בבנקים או בכל רשות אחרת ללא כל בעיה.

בנוסף, שירותיו של נוטריון נדרשים כאשר מדובר עסקאות מקרקעין, בתרגום של מסמכים, אשר יוצגו בצורה המתורגמת שלהם. לדוגמא, מסמכי חוזים או צוואות אשר כתובים בשפה זרה ועוברים תרגום, צריכים לקבל אישור נוטריון על אמיתות התרגום והדיוק שלו על מנת שיהיה ניתן לסמוך על המסמך המתורגם ממש כמו המקורי.

להלן ריכוז השירותים:

  1. אישורי חתימה על מסמכים
  2. לאשר תצהירים
  3. לאשר עריכת שינויים במסמכים
  4. לערוך ולאמת הסכמי ממון בין בני זוג
  5. לאשר תרגום
  6. ייפויי כוח נוטריוני
  7. אימות ועריכת צוואות וירושות
  8. ערכית הסכמים שונים

מה נדרש להביא כאשר מגיעים אל נוטריון?

קודם כל, כאשר מגיעים אל נוטריון הנוכחות האישית של החותם הינה חובה – בין אם מדובר בייפוי כוח, צוואה או כל מסמך אחר. האדם החתום על המסמך חייב להיות נוכח באופן פיזי במשרד הנוטריון, ולהביא עימו כמובן תעודה מזהה.

בנוסף לכך, יש להגיע עם כל המסמכים אשר נדרשים במסגרת השירות, בין אם אלו תצהירים שונים, מסמכי גיבוי, חוזים ועוד, להקפיד כי יהיה מדובר במסמכים מקוריים וכדאי מראש לברר עם הנוטריון מה בדיוק אתם צריכים להביא כך שתוכלו להגיע מוכנים ולא להתעכב עם התהליך בשל חוסר מסמכים.

אם אדם חותם עבור גורם אחר – בין אם זו חברה או תאגיד, ובין אם עבור אדם חולה אשר אינו יכול להגיע אל משרד הנוטריון, יש להגיע עם מסמכים המאשרים את יכולת החתימה של האדם המייצג, מסמכים על מצבו הרפואי של אדם חולה וכדומה, על מנת שהנוטריון יוכל להיות בטוח מעל לכל ספק כי האדם העומד מולו אכן יכול לבצע את החתימה הדרושה.

מהו אישור אפוסטיל?

אישור אפוסטיל הוא למעשה חותמת אשר מעניקה תוקף למסמך ומאמתת את זהותו של האדם החותם על המסמך. מדובר באישור אשר בדרך כלל נדרש כאשר המסמכים מועברים באופן בינלאומי, זאת אומרת מסמך אשר נחתם בישראל ומועבר לבית המשפט במדינה אחרת, או ההפך.

חותמת האפוסטיל מאשרת את אמיתות המסמך, וניתן להשתמש בה להצגה של תעודות נישואין או לידה, מסמכים רשמיים שונים, ייפוי כוח, צוואות ומסמכי ירושות ועוד.

חותמת האפוסטיל נהוגה במסגרת אמנת האג ולכן היא תקפה בארה"ב, ישראל, ברוב מדינות אירופה וכן במדינות בדרום אמריקה, אפריקה, אסיה ואוקראינה.

עורך דין אלי ימיני
יש לכם שאלה? בעיה? מלאו פרטים ומיד נחזור: