עורך דין תאונות מדרכה

אדם הולך לשאוף אוויר צח ברחוב, ולפתע אוויר זה מתחלף למסכת חמצן, מכיוון שנפל בשל בור במדרכה. האזרח מנסה את מזלו ופונה לעירייה, שמגלגלת את האחריות למשרד השיכון שמגלגל את האחריות לקבלן ששכח לכסות את הבור, והלה מגלגל את האחריות למפקח שלא פיקח היטב . מוכר?! בעיר מודיעין התשובה הזו נפוצה.
אין ברירה וחייבים להגיש תביעה משפטית כנגד כל הגורמים המעורבים, כדי שיחלקו את האחריות בינהם. בשל כך חייבים לפנות לעורך דין נזקי גוף, משרדינו אינו מוותר ולא נותן לאותם גורמים להתיש אותו, ומשיב מלחמה עד שהפיצוי לו זכאי אותו אזרח תמים יגיע לכיסו .יעידו על כך התביעות הרבות בהן זכה .

שלב ההוכחות

על הנפגע להוכיח רשלנות של העירייה כדי לקבל פיצוי, ולכן חשוב ביותר צילום המפגע. בימנו הדבר קל יותר, כי כולם מסתובבים עם סמרטפונים. חשוב ביותר כדי לרשום את שמו ומס' טלפון של עד ראייה. אם לא הצלחת להוכיח רשלנות אין פיצוי. האזרח הנפגע חייב ייצוג משפטי כבר מתחילת הדרך שילווה אותו על מנת לקבל את המגיע לו. ישנה חשיבות מרובה לגרסה הראשונית שנתן הנפגע, ולכן יש להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתאונת מדרכה לאחר התאונה. שכר הטרחה מבוסס על אחוזים מסכום הפיצוי, ולכן ישנו אינטרס משותף לקבל פיצוי גבוה ומהר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן