עורך דין תאונות עבודה

נפצעת במהלך העבודה? יתכן ומגיע לך פיצוי! אלי ימיני, עורך דין תאונות עבודה מוסמך הפועל בתחום מאז משנת 2000, חייגו אלינו לבדיקת זכאות, הייעוץ חינם 08-9713712.

אדם הולך לעבודתו כדי להתפרנס בכבוד, ואינו יודע כי הוא עלול להיפגע בדרך לעבודה, במהלך העבודה או בחזרתו ממנה. העובד שנפגע במהלך עבודתו זכאי לפנות למוסד לביטוח הלאומי לקבלת פיצוי. קיימת חשיבות לפנות בצורה מידית למוסד לביטוח לאומי, אחרת התביעה עלולה להתיישן. פנייה מאוחרת למוסד לביטוח לאומי לאחר כשנה ממועד הפגיעה עלולה לגרום לאיבוד כספים המגיעים לעובד. 

תאונת עבודה

את מי תובע עורך דין תאונות עבודה?

העובד יכול לתבוע גם את חברת הביטוח של המעביד שלו. לא תמיד שש המעביד לחשוף את חברת הביטוח, מכיוון שהוא עלול לשלם השתתפות עצמית, ודמי הביטוח שלו (הפרמיה) עלולים לעלות שנה שלאחר מכן בשל כך. העובד במלכוד מאחר והוא מצוי בין הפטיש לסדן. בין הנזק הכבד שנגרם לו לבין המעביד שלו אותו הוא מכיר שנים רבות. על העובד להוכיח רשלנות של המעביד ונזק גופני שנגרם כדי לקבל פיצוי. בשונה מתביעה לפיצויים מהביטוח הלאומי, כאן על העובד להוכיח רשלנות של המעביד. אם אין רשלנות אין פיצוי.

נפצעתם בתאונת עבודה? אלו הפעולות שכדי לבצע:

  • גשו מיד לקבלת טיפול רפואי
  • צילום ותיעוד מקיף של מקום התאונה.
  • איסוף שמות ומספרי טלפון של עדים לתאונה, אתם תזדקקו להם בעתיד.
  • דיווח על התאונה באופן מיידי למעביד .
  • לשמור ולתעד כל מסמך רפואי או דוחות הקשורים לתאונה.
  • לפנות לעורך דין המומחה בתאונות עבודה בהקדם בדכי לקבל יעוץ ראשוני.

מדוע מומלץ על ייצוג משפטי?

העובד הנפגע חייב ייצוג משפטי כבר מתחילת הדרך שילווה אותו בהליכים השונים מול הביטוח הלאומי והן בהליכים השונים מול חברת הביטוח של המעביד על מנת לקבל את המגיע לו. ישנה חשיבות מרובה לגרסה הראשונית שנתן העובד, ולכן יש להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתאונת עבודה לאחר התאונה. שכר הטרחה מבוסס על אחוזים מסכום הפיצוי, ולכן ישנו אינטרס משותף לקבל פיצוי גבוה ומהר .

פגיעה בקרסול

יש לכם שאלה? בעיה? מלאו פרטים ומיד נחזור:
הייעוץ עלינו!