דיני נזיקין

עורך דין נזיקין, מתי צריך אותו ולמה? תביעות נזיקין מוגשות מדי יום לבית המשפט, הסיבה לכמות העצומה של התביעות היא לא אחרת מאשר המציאות, במהלך היום יום שלנו אנו חשופים לסכנות שונות, בבית, בעבודה, בקניון, ברחוב ואפילו בבית הספר. בשל רשלנות של אדם אחד יכול בקלות להיגרם נזק לאדם אחר, במקרים כאלו יש לתבוע את הפיצוי ממספר גורמים, כגון: חברות ביטוח, רשויות מקומיות, משרדי ממשלה כגון משרד החינוך למשל, ביטוח לאומי ועוד.

משרד עורך דין ונוטריון אלי ימיני  נוסד בשנת 2000 ומצוי בניהולו של אלי ימיני עורך דין מוסמך מטעם משרד המשפטים, משרדנו מתמחה בתחום הנזיקין על כל תחומיו ומיצג מדי שנה עשרות תובעים אל מול הגופים השונים.

טיפול בתיק דיני נזיקין

לצורך טיפול בתיק שכזה יש צורך בניהול מקצועי של עורך דין נזיקין. במקרה ואתם מעורבים במקרה כזה או אחר המצריך התערבות משפטית אנו ממליצים לבחור בעורך דין המתמחה בתחום הנזיקין ולא כל עורך דין שאתם מכירים. הסיבה לכך היא העובדה כי עורך דין המתמחה בתחום הנזיקין יידע לתת לכם את הליווי המתאים, את ההכוונה והייעוץ בכל שלב ושלב בדרך. כמו כן יוכל עורך הדין לדאוג עבורכם לתיאומים רבים, להגשת בקשות לגורמים שונים ולטיפול בטופסולוגיה הגוזלת זמן רב ויש לבצע אותה בצורה הטובה ביותר.

תחומי הנזיקין הפופולריים במשרדנו

  • תאונות עבודה
  • נזקי גוף
  • רשלנות רפואית
  • תאונות מדרכה
  • תאונות תלמידים
  • תאונות במרחב הציבורי
  • ביטוח לאומי
  • תביעות כנגד גופים וחברות פרטיות על רשלנות
אלי ימיני עיתונות

מתלבטים? התייעצו עם עורך הדין שלכם

במקרה של נפילה ושבירת יד בבית הספר אתם יכולים לתבוע פיצויים מהרשות המקומית, משרד החינוך ובית הספר עצמו. אך מהו גובה הפיצוי? מה הנזק לטווח הרחוק? מה השפעת הכאבים שחווה ילדיכם על התביעה והאם העובדה כי הוא יישאר מוגבל בידו לשנים ארוכות תשפיע על הטיפול בתיק? לכל השאלות הללו תשובות ברורות וכולן יכולות להינתן לכם בצורה מקצועית ועניינית על ידי עורך הדין שלכם ללא עלות.

בין אם אתם מתלבטים האם לתבוע ובין אם לאו מוטב שתקבעו פגישת התייעצות. עורך הדין ידע לומר לכם האם יש עילה לתביעתכם והאם כדאי להשקיע את כל הזמן, המרץ וגם הכסף על תביעה מהסוג הזה.

ליווי לאורך התהליך

בתהליך התביעה ילווה אתכם עורך הדין בצורה אישית, הוא ידאג להפנות אתכם אל הרופאים המתאימים לקבלת הערכה רפואית עוד לפני הגעה לוועדה רפואית . הוא ידאג להפנות את הרכב שלכם למומחה או שמאי שיעריך את הנזק. כמו כן ידע עורך דין נזיקין להעניק חוות דעת בתחום הבטיחות למעורבות של הלקוח שלו ברשלנות למשל במקרה של נפילה בעסק האישי שלו. לכל תביעה יש שני צדדים, עורך דין בתחום זה יכול לייצג גם בעל עסק הנתבע על נזיקין שהתרחשו בשטח שבבעלותו.

נפלתם במקום העבודה? עברתם תאונת דרכים? חוויתם טראומה קשה בקניון? סביר מאד להיות שמגיע לכם פיצוי כספי על הזמן, עוגמת הנפש, הפגיעה הפיזית ועוד. בררו את זכאותכם מול עורך דין נזיקין מקצועי שידע להנחות אתכם בצורה הטובה ביותר ולדאוג לכך שתקבלו את מלוא הפיצוי המגיע לכם, אל תוותרו, שיפור איכות החיים לא תפצה על הטראומה אך תאפשר לכם הקלה.

משרד עורך דין אלי ימיני
יש לכם שאלה? בעיה? מלאו פרטים ומיד נחזור:
כ-600 אלף שקל פיצויים נפסקו לעובד שנפל
כ-600 אלף שקל פיצויים נפסקו לעובד שנפל
קרא עוד
תושב העיר מודיעין ששימש כאיש אחזקה, נפצע בשתי רגליו כאשר תלה דגלים באחד מבתי הספר בעיר. האיש יוצג ע"ד עורך הדין אלי ימיני וסך הפיצויים שנפסקו לו ביולי 2018 במצטבר: קרוב ל600 אל שקל!
145 אלף ש"ח פיצוי והכל בגלל בורג אחד קטן
145 אלף ש"ח פיצוי והכל בגלל בורג אחד קטן
קרא עוד
תביעה שהוגשה ע"י עורך הדין אלי ימיני נגד בית כנסת בעיר מודיעין הסתיימה בפיצוי של 145 אלף ש"ח למתפללת, שנשענה על שולחן מתפרק.
נפלה בשטח פרטי וקיבלה 50 אלף ש"ח פיצוי מהעירייה
נפלה בשטח פרטי וקיבלה 50 אלף ש"ח פיצוי מהעירייה
קרא עוד
תושבת העיר שנתקלה במרצפת בולטת, נפלה ונפגעה, תבעה פיצויים מהעירייה למרות שמדובר במדרכה ב-"שטח פרטי פתוח", העירייה הסכימה לפצותה ב-50 אלף שקל!
נפלה מכיסא בחתונה ותפוצה ב-54 אלף שקל
נפלה מכיסא בחתונה ותפוצה ב-54 אלף שקל
קרא עוד
תושבת העיר, בת 64, תפוצה ע"י אולם השמחות בתל אביב לאחר שפרקליטה עורך הדין אלי ימיני איים בתביעה משפטית.
הקודם
הבא