עורך דין ביטוח לאומי

מגישים תביעה לביטוח לאומי? אתם צריכים עורך דין ביטוח לאומי המוסד לביטוח לאומי משרת את אוכלוסיית האזרחים בישראלמשנת 1953, כמעט מאז קום המדינה. להגדרתו "המוסד לביטוח הלאומי נועד להבטיח לאוכלוסיות חלשות ולמשפחות שנקלעו למצוקה זמנית או ממושכת בסיס כלכלי לקיומן. כמו כן דואג המוסד להרכיב תוכניות המעוגנות בחוק לביטוח זקנה ושאירים, אמהות, ילדים, נפגעי עבודה, נכות כללית, סיעוד, אבטלה, פשיטת רגל ופירוק תאגיד".

במקרה בו הסטטוס שלכם השתנה מאדם שאינו זקוק לסיוע המדינה ולקצבת ביטוח לאומי למצב בו בשל נכות, תאונה, דרדור במצב רפואי וכו' הינכם זקוקים לסיוע, הרי שאת גובה הקיצבה או הפיצוי ושאר ההטבות המגיעות לכם כנגזרותיו תוכלו לקבל רק לאחר שתעברו תהליך ארוך ומייגע הכולל וועדות והגשת טפסים וניירת רבה לאישור מצבכם הרפואי הפיזי והנפשי. וכן לאימות הנתונים זאת לאחר בדיקה מקיפה של העדויות והראיות למצבכם.

עבודתו של עורך דין ביטוח לאומי

במידה והגעתם למצב בו אתם מתחילים תהליך אל מול ביטוח לאומי הרי שכדאי מאד שתיצרו קשר עם עורך דין ביטוח לאומי שילווה אתכם. לא מדובר בהמלצה בלבד אלא בצורך של ממש שיאפשר לכם בסופו של התהליך לקבל את כל המגיע לכם.

פעמים רבות כאשר בוחרים לטפל בנושא הביטוח הלאומי באופן עצמאי לא מצליחים לקבל את מלוא הפיצוי או הקיצבה והזכויות, לא משום שאינכם יכולים להסתדר בכוחות עצמכם אלא בגלל שמדובר במנגנון קשה מאד, בוועדות רבות בהם הבמה שלכם קטנה והעומדים מולכם קשוחים וחסרי סבלנות, בקלות תוכלו לימצוא את עצמכם חסרי יכולת התניידות או במצב של נכות פיזית אך ללא קיצבה רק בשל טעויות שעשיתם באחת הוועדות

ליווי לכל וועדה

עורך הדין ביטוח לאומי ייגש איתכם לכל וועדה, במהלכה יוכל להגיש לפאנל הרופאים והפקידים ניירת, אסמכתאות, להציג טענות ולדרוש התייחסות לעובדות או לנתונים שונים. כמו כן ידאג עורך הדין לשים את הדגש לנושאים שונים ולזכויות המגיעות לכם, לדחוף קדימה את התיק שלכם אל ול כל הגורמים הנדרשים וכן לדאוג לכך שתשיגו חוות דעת רפואיות מאנשי מקצוע בכירים, דבר שיסייע לכם לקבל את מלוא הפיצוי או הקצבה בהמשך.

עורך דין מוצלח – אחוזי נכות גבוהים יותר

במציאות מראה כי כאשר בוחרים עורך דין ביטוח לאומי בעל מוניטין וניסיון רב, ידע מקצועי וכל היתר ניתן להגיע לאחוזי נכות גבוהים יותר ולפיצוי גבוה יותר מביטוח לאומי. כאמור לא בשל יכולתו להשיג דבר שאינו קיים אלא בגלל היכרותו על המערכת ויכולתו לדרוש ממנה בכלים חזקים יותר את המגיע לכם.
עורך הדין ילווה אתכם לאורך כל התהליך, משלבי ההתחלה הראשוניים ועד לתום התהליך. הינכם אזרחים המשלמים מיסים וביטוח לאומי לאורך כל חייהם ולכן אל תוותרו בדרך, זכותכם ליהנות מהמגיע לכם על פי חוק.

יש לכם שאלה? בעיה? מלאו פרטים ומיד נחזור:
הייעוץ עלינו!