אודות המשרד – עורך דין אלי ימיני

אלי ימיני, משרד עורכי דין נזיקין במודיעין קיים כבר משנת 2000, והיה אחד מהמשרדים הראשונים בעיר.

המשרד מייצג בין היתר אנשים  בתביעות נזקי גוף , תאונות דרכים, תאונות עבודה ,עורך דין ביטוח לאומי , תביעות ביטוח ,תביעות ביטוח חיים, תביעות אובדן כושר עבודה, תביעות נזקי רכוש , עסקאות מקרקעין ומכירה ורכישה של דירות, נוטריון ואישור העתקי מסמכים באופן מיידי.

עורך דין אלי ימיני וצוות המשרד זמין ונגיש לכל לקוח בכל שלב ושלב בטיפול בתביעה. עו"ד אלי ימיני דואג לעדכן את הלקוח בכל שלב ושלב משלבי הטיפול בתיק.

עו"ד אלי ימיני נלחם עבור כל לקוח, כמו היה לקוח יחידי על מנת להשיג עבורו את התוצאה המכסימלית והטובה ביותר, דיסקרטיות מובטחת לאורך כל הטיפול כמו כן יעוץ והכוונה מלאה.

פעילות המשרד

משרדנו מתמחה במגוון נושאים מתחום הנזיקין כדוגמת: ייצוג וליוויי נפגעים בתאונת דרגים, תאונות מדרכה, ייצוג וליווי בתביעות כנגד הביטוח הלאומי, עריכת ייפוי כוח מתמשך, תביעות רשלנות רפואית מול המוסדות הרפואיים,, תאונות עבודה ועוד.

לרוב כשפונים אל עורך דין נזיקין הרצון הוא לחפש את הגב החזק שיעמוד לצדנו בעת הטיפול בתיק, גב שמכיר את ההתנהלות, יודע את העבודה היטב, ולא יופתע משום מהלך נגד, כזהו משרד עורך דין אלי ימיני, אחרי טיפול של אלפי תיקים יש בידנו את הידע והניסיון להתמודד עם כל תיק ברמה הגבוה ביותר, פנו עוד היום ליעוץ חינם 08-9713712

משרד עורך דין אלי ימיני במודיעין
יש לכם שאלה? בעיה? מלאו פרטים ומיד נחזור:
הייעוץ עלינו!